Enerji ve Çevre

Ekonomi - İş DünyasıEnerji ve Çevre

BOTAŞ Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş.

Projeler, kurum hakkında finansal bilgi ve tablolar.
www.botas.gov.tr/

KUZEYMAK Enerji Sistemleri

Yenilenebilir enerji sistemleri satış ve teknik servis hizmeti veren firmanın bilgilerine websitesinden ulaşabilirsiniz.
www.kuzeymak.com

Polat Enerji

Elektrik üretimi, dağıtımı ve ticareti alanlarında faaliyet gösteren kuruluş.
www.polatenerji.com/

Türkiye Elektromekanik Sanayii (TEMSAN)

Enerji tesislerinin kurulması, işletilmesi ve bakım hizmetleri alanında faaliyet gösteren kurumun; hizmet, ürün, referans ve erişim bilgileri yer almakta.
www.temsan.gov.tr/

WaterCut

Su ve elektrik tasarruf sistemi ile ilgili detaylı bilgilere ve firmanın iletişim adreslerine ulaşabilirsiniz.
www.water-cut.com

Etiketsiz GiyimEtiketsiz Giyim

Etiketsiz Markalama Teknikleri Giyim İmalatçılarının Üretim Maliyetini Düşürmektedir

Üzerinde dikili etiket bulundurmayan T-shirt, jeans, iç çamaşır, mayo ve daha birçok giyim ürünü Etikesiz Giyim ismi ile anılıyor ve son yıllarda hızla yaygınlaştığu gibi giyim imalatında standart haline gelmiş durumdadı.

Rüzgar EnerjisiRüzgar Enerjisi

Dünyada ilk ve tek, kullanıcının ihtiyacına ve uygulama alanına göre boyutlarıayarlanabilen dikey rüzgar jeneratörü, Electro Wind'tir. Rüzgar seviyesi düşük alanlarda, uygulama alanı kısıtlı olan bölgelerde, matematiksel hesaplarla en iyi rüzgar verimini alacak şekilde planlanır.

Tampon Baskıda Klişe SeçimiTampon Baskıda Klişe Seçimi

Tampon baskıda günümüzde kullanılmakta olan klişe türleri olan Çelik ve Polimer klişe arasındaki farklar ve seçiminde size yardımcı olacak hususlar.

Tampon Baskıda TramTampon Baskıda Tram

Tampon baskı klişesinde oluşturulan bölge geniş bir boşluktan ibaret değildir; klişe tram filmiyle pozlanmak suretiyle oluşturulan küçük tepecikler içerir (70 LPI %70 300 LPI %90 arasında tramlar uygulanır).

Web Tabanlı Entegre Tizcari YazılımWeb Tabanlı Entegre Tizcari Yazılım

Web tabanlı Muhasebe Programı, Müşteri Yönetimi (CRM), Üretim Yönetimi (ERP) ve Bayi Yönetimi (B2B) entegre ticari yazılım. Ticari işletmelerin kullandığı farklı yazılımlar arasındaki entegrasyon yılların konusudur. Kullanıcı haklı olarak kolaylık beklemektedir ve müşteri, stok ve fatura verilerini kullandığı her yazılıma ayrı ayrı, tekrar tekrak giroyor olmasını saçma bulabilir.