Web Tabanlı Entegre Tizcari Yazılım

Web Tabanlı Entegre Tizcari Yazılım SWOTLOG

Web Tabanlı Entegre Tizcari Yazılım

Muhasebe Programı, Müşteri Yönetimi (CRM), Üretim Yönetimi (ERP) ve Bayi Yönetimi (B2B) programlarını içeren bir platform

Ticari işletmelerin kullandığı farklı yazılımlar arasındaki entegrasyon yılların konusudur. Kullanıcı haklı olarak kolaylık beklemektedir ve müşteri, stok ve fatura verilerini kullandığı her yazılıma ayrı ayrı, tekrar tekrak giroyor olmasını saçma bulabilir. Ticari bir işletmem olsa ve musasebe programında tanımladığım cari hesapları müşteri yönetimi (CRM) programına, yada stok ve fiyatlarını bayi yönetim (B2B) progarmına ya da web sitesine tekrar girmem gerektiğini farkettiğimde, ilk yapacağım iş yazılımcıları arayıp bu işin kolayını sormaktır. Bu ihtiyaç üzerine değişik yazılımların entegrasyonu uğruna, belki de programların kendilerine harcanandan fazla çaba ve kaynak harcanmıştır. Her bir yazılım farklı firmalar tarafından, farklı teknik ve farklı platformlarda geliştirildiğinden bu entegrasyon sancılı ve tatminedici sonuç garanti etmeyen bir süreçtir. Ek olarak herhangi bir yazılımdaki bir güncelleme entegrasyonun da güncellenmesini gerektirir.

Bu soruna kalıcı bir çözüm, tek bir yazılım geliştiricinin hazırladığı, aynı veri tabanını kullanan, değişik ihtiyaçlara cevap veren bir platformdur. En sonunda SWOTLOG geliştiricileri bu işe soyunmuş ve "doğuştan entegre" Muhasebe Programı, Müşteri Yönetimi (CRM), Üretim Yönetimi (ERP) ve Bayi Yönetimi (B2B) programlarını içeren bir platform geliştirmiş. Sistem genişlemeye devam ediyor ve sırada platformun entegre alışveriş sitesi (B2C) ayağı geliştirme aşamasında. SWOTLOG yazılımcıları ticari yazılım fikrini temize çekip yekpare bir hale getirmek fikri ile yetinmemiş, komple sistemi bir internet sunucusunda çalıştırıp, her yerden erişilir hale getirmişler. Programı inceleme şansım oldu ve bir yazılımcı olarak etkilendim.

Yazılım yatırımı riskli bir iştir. Almak üzere olduğunuz yazılımın geliştiricisi, terkedilmek üzere olan bir platformu kullanmış olabilir. SWOTLOG bu açıdan da etkileyici, platform ve programlama teknikleri açısından yazılımcıları yoğun bir araşatırma süreci geçirip, yazılım dünyasındaki en güncel yaklaşımlarda karar kılmışlar. Ticari bir yazılım üzerinde karar vermek üzereyseniz, ya da herhangi bir entegrasyona yatırım yapmayı düşünüyorsanız, bu yazılımı görmeden karar vermeyin derim.

www.swotlog.com